Hakkımızda

Ticari hayatına 1976 yılında başlayan firmamız Çitftçioğlu LTD. 3 nesildir Beyaz Eşya sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Elde ettiğimiz ticari birikim ve kurmuş olduğumuz sağlam kadro ile adımızı Hatay bölgesinin en güçlü ve güvenilir Arçelik Bayileri arasına yazdırmayı başardık.

Bünyemizde bulunan 3 mağaza ve hizmet veren 13 ekip arkadaşımız ile, hayatınızın her alanında sizlere eşlik eden Arçelik ürünleri ile buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ekip arkadaşlarımızdan aldığımız güç ve sizlerden aldığımız güven ile www.ciftcioglultd.com web mağazamızı kurarak yeni bir maceraya adım attık. Bu yolda hedefimiz, fiziki mağazamızda kazandığımız tecrübenin ışığında tüm Türkiye’ye müşteri odaklı hizmet sunmaktır.

Diğer Arçelik bayilerinden farklı olarak ürün gamımızda bulunan Isı Pompaları ile mühendislik hizmeti vermekte olmaktan ve Arçelik İklimlendirme Çözümlerinin bir parçası olmaktan mutluluk duymaktayız.

Çiftçioğlu olarak amacımız, hayatınızı kolaylaştıracak çözümler sunan Arçelik ürünleri ile sizleri buluşturarak mutlu evler yaratmak.

Çiftçioğlu

Dayanıklı Tüketim Malları İth. İhr. Tic. Ltd. Şti.

Gündüz Cad. No: 38

Altınözü / HATAY
E-posta : costaciftcioglu@hotmail.com

Tel: 0326 311 26 16

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR